Jūsų krepšelis yra tuščias.
×
Jūsų krepšelis yra tuščias.

Pristatymas ir grąžinimas

Pristatymas

Apsipirkusiems iki 99 €, prekių pristatymo kaina priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo. Galimi pasirinkimai:

 1. Siuntos pristatymas nurodytu adresu – OMNIVA kurjeriu;
 2. Savarankiškas siuntos atsiėmimas – pasirinktame OMNIVA paštomate;
 3. Skubus pristatymas autobusų siuntomis.

Mažeikiuose galimas atsiėmimas vietoje.

 

1. Pasirenkant siuntą gauti nurodytu adresu - kurjeriu:

Prekės pristatomos per 2 – 3 darbo dienas (jei prekės aprašyme nenurodyta kitaip), po užsakymo apmokėjimo (apmokėjimas turi būti įskaitytas). Jei pirkinių suma yra 99 € arba daugiau, nepamirškite pasirinkti nemokamo siuntimo būdo.

 • Įprastinis pristatymas darbo valandomis (8:00 – 17:00) – 3.99 €.

Didieji miestai: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Lietuvos  teritorijoje (išskyrus Kuršių Neriją) prekės pristatomos OMNIVA kurjeriais.

Mokant kurjeriui tiek grynaisiais, tiek kortele, prie sąskaitos sumos bus pridėtas 0,87 Eur administravimo mokestis.

 

2. Pasirenkant siuntą atsiimti savarankiškai - paštomate:

Prekės pristatomos per 2 – 3 darbo dienas (jei prekės aprašyme nenurodyta kitaip), po užsakymo apmokėjimo (apmokėjimas turi būti įskaitytas). Jei pirkinių suma yra 99 € arba daugiau, nepamirškite pasirinkti nemokamo siuntimo būdo.

Įprastinis pristatymas – 2.99 €;

Siuntą iš paštomato galėsite atsiimti Jums patogiu laiku per 7 dienas.

Kaip atsiimti siuntą iš OMNIVA paštomato?

Siuntų savitarnos terminalai veikia visą parą. Siuntinį galite atsiimti įvedę durelių kodą, kuris bus Jums atsiųstas SMS žinute arba el. paštu. Siuntų terminalo ekrane suvedus tinkamą kodą, durys automatiškai atsidarys ir Jūs galėsite pasiimti savo siuntinį. Jeigu per septynias dienas siuntinio nepasiimsite, jis bus grąžintas siuntėjui.

 • Gavę pranešimą SMS žinute ar el. paštu, nuvykite prie užsakymo metu pasirinkto siuntų terminalo;

  • Paliesdami paštomato ekraną, pasirinkite kalbą, po to pasirinkite „Atsiimti siuntinį“;

  • Įveskite atsiėmimo kodą, atsiųstą jums sms žinute ar el. paštu;

  • Jeigu tai siuntinys, kurį pirkote el. parduotuvėje ir ekrane prašoma už jį susimokėti, tai padaryti galite savo banko kortele, po ekranu esančiame mokėjimo terminale;

  • Paimkite siuntinį iš siuntų terminalo;

  • Svarbu! Uždarykite duris ir patvirtinkite, kad gavote siuntinį, palietę „Patvirtinti“ ant jutiklinio ekrano;

  • Jeigu pageidaujate gauti čekį, ekrane pasirinkite ‘Spausdinti čekį’.

 

3. Pasirenkant skubų pristatymą autobusų siuntomis:

Prekės pristatomos į Jūsų pasirinktos autobusų stoties siuntų atsiėmimo punktą per 1-ą dieną (jei prekės aprašyme nenurodyta kitaip), po užsakymo apmokėjimo (apmokėjimas turi būti įskaitytas).

Vykdomas tik iš anksto suderinus pristatymo galimybes el.paštu ar telefonu – 4.99 €.

Apsipirkusiems virš 99 € – siuntimas nemokamas!

Grąžinimas

 1. Jeigu pirkėjui buvo parduota netinkamos kokybės prekė ir pardavėjas su pirkėju aptarė jos trūkumus, pirkėjas turi teisę per 14 dienų nuo prekės gavimo, savo pasirinkimu iš pardavėjo reikalauti:
 • pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke;
 • atitinkamai sumažinti prekės kainą;
 • per sutartą terminą neatlygintinai pašalinti prekės trūkumus;
 • atlyginti prekės trūkumų pašalinimo išlaidas, jeigu pardavėjui per sutartą terminą jų nepašalintus trūkumus pašalino pats vartotojas ar su trečiųjų asmenų pagalba;
 • vienašališkai nutraukti pirkimo-pardavimo sutartį ir pareikalauti grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.
 1. Prekės kokybės garantiją nustato prekės pardavėjas.
 2. Prekės keičiamos ar grąžinamos prekės pirkimo vietoje ar kitoje pardavėjo nurodytoje, pirkėjui patogioje vietoje. Pirkėjas pardavėjui pateikia raštišką prašymą, kuriame nurodo prekės trūkumus ir pirkėjo pasirinktą vieną iš šių taisyklių 1 punkto reikalavimų. Prie prašymo pridedama kasos aparato kvitas ar pirkimo-pardavimo kvitas, arba kitas prekės pirkimą-pardavimą iš šio pardavėjo patvirtinantis dokumentas ir garantinis dokumentas (jeigu parduotai prekei nustatytas kokybės garantijos terminas).
 3. Jeigu pirkėjas nepateikia kasos aparato kvito arba kito nustatyta tvarka išduodamo prekės pirkimą-pardavimą iš šio pardavėjo patvirtinančio dokumento, prekė keičiama arba vykdomi kiti pirkėjo nurodyti šių taisyklių 1 punkto reikalavimai tik pardavėjui sutikus.
 4. Kilus nesutarimams tarp pirkėjo ir pardavėjo dėl prekės kokybės, pardavėjas, gavęs raštišką pirkėjo prašymą, privalo ne vėliau kaip per 3 darbo dienas raštu kreiptis į Valstybinę ne maisto produktų inspekciją prie Ūkio ministerijos (toliau – Valstybinė ne maisto produktų inspekcija) dėl prekės kokybės įvertinimo, o gavęs iš jos raštu pateiktas išvadas, nedelsdamas apie tai pranešti pirkėjui.
 5. Prekės kokybės įvertinimo išlaidos apmokamos teisės aktų nustatyta tvarka.
 6. Pardavėjas ir/ar pirkėjas, jeigu pageidauja, gali dalyvauti įvertinant prekės kokybę.
 7. Jeigu pardavėjas įrodo, kad prekės trūkumų atsirado dėl to, kad pirkėjas pažeidė prekės naudojimo ar saugojimo taisykles, tokia prekė nekeičiama, neatlygintinai trūkumai nešalinami ir pinigai negrąžinami.
 8. Jeigu pirkėjui nepatinka nusipirktos prekės forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas, jis turi teisę per keturiolika dienų nuo prekės gavimo dienos, pakeisti ją analogiška preke. Jeigu pardavėjas neturi pakeitimui tinkamos prekės, tai pirkėjas turi teisę per šio punkto pirmojoje pastraipoje nurodytą terminą grąžinti prekę pardavėjui ir atgauti už ją sumokėtus pinigus.
 9. Pirkėjas gali pasinaudoti šių taisyklių 9 punkte nustatyta teise, jeigu prekė nebuvo naudojama, ji nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos. Prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimų, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, negalima laikyti esminiais prekės išvaizdos pakeitimais.
 10. Pirkėjo reikalavimas pakeisti nusipirktą prekę analogiškomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus pinigus dėl šių taisyklių 9 punkte nurodytų priežasčių netenkinamas įsigijus tokias prekes, kurioms priimti reikia Pardavėjo sutikimo, remiantis Lietuvos Respublikos vyriausybės nutarimu nr. 697 “dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo”.